IzdvojenoSport

USPJEŠNA GENERALKA Jadran LP tricom u mreži domaćih bolji od dubrovačkog GOŠK-a

0

Jadranaši su u posljednjem pripremnom dvoboju upisali zasluženu pobjedu protiv dubrovačkog Goška. Po sparnom i vrućem vremenu teško se igralo, međutim naša ekipa je od prve minute nametnula ritam i već do poluvremena je bilo 0:2 lijepim golovima Vučkovića.

U drugom poluvremenu uz neke promjene naša momčad je nastavila u istom ritmu, Botić je povisio na 0:3 iz jedanaesterca, do kraja utakmice domaćin postiže pogodak također sa 11 metara tako da je konačan rezultat 1:3.

Možemo reći da je ovo bila najbolja utakmica dosadašnjih priprema, ulazimo u zadnjih 7 dana pred prvenstvo, pravi ispiti tek kreću. U subotu počinje SuperSport Druga NL, treba se potruditi da protiv Grobničana sva tri boda ostanu u Pločama.

Gošk Dubrovnik 1919. – Jadran LP 1:3