IzdvojenoSport

TURNIR U STABLINI Baćina i CB Stablina prvi polufinalisti, večeras dvije utakmice četvrtfinala

0

Jučer su u Stablini na turniru Sv.Ivan, koji organiziraju Mladi Stabline i Čeveljuše, odigrane prve utakmice četvrtfinala.

Zanimljiv susret, kako smo i očekivali, odigrali su CB Stablina i CB Mare, na kraju uvjerljivu pobjedu ipak odnosi CB Stablina. CB Mare je bolje otvorila susret i povela pogotkom Luciana Lovrića ali jučer ipak raspoloženija i bolja momčad CB Stabline, na krilima opuzenskog dvojca Ante Mihaljevića Šukana i Marija Popića, okreće susret u svoju korist i na kraju odnosi zasluženu pobjedu te plasman u polufinale.

Drugi dvoboj dana nam je donio jako neizvjestan meč. Baćina je rano došla do vodstva 2:0 ali Vrgorac se nije predavao te je na početku drugog poluvremena došao do poravnanja uz maestralnu izvedbu Matea Stankovića. Baćina nakon toga ipak pojačava te u posljednjim minutama dolazi do pobjede i polufinala. Kod Baćine najraspoloženiji pojedinac Žarko Visković.

Rezultati 17.06. četvrtfinale

• CB Stablina – CB Mare 6:2
  • Baćina – Vrgorac 3:2

Danas nas očekuju preostala dva dvoboja četvrtfinala, očekujemo jako dobre utakmice!