IzdvojenoSport

TURNIR SV. IVAN U finalu se sastaju CB Stablina i Columbia!

0

Jučer su se u Stablini odigrale polufinalne utakmice turnira Sv.Ivan koja su opravdala očekivanja te smo mogli uživati u jako dobrom nogometu.

U prvom susretu Columbia dolazi u vodstvo polovicom prvog poluvremena preko Matka Krilića, nakon toga slijedi blaga dominacija Baćine koja je imala nekoliko šansi za izjednačenje ali nije uspijela zabiti. Uslijedila je kazna s druge strane, Frane Jurkovic zabija za 2:0. Do kraja susreta pokušala je Baćina ići na sve ili ništa s golmanom-igračem, ali nije im se isplatilo te primaju još dva pogotka.

Zanimljiv je bio drugi susret dana, stablinski derbi. CB Stablina vodila dva puta, zabijali su Nikola i Ivano Čepo. UL Stablina se vraćala preko Stipana Marevića i Ante Sršena, koji je za izjednačenje pogodio u zadnjoj minuti susreta.

Kod izvođenja penala za CB Stablinu pogađaju ponovo Nikola i Ivano Čepo te Toma Medak a za UL Stablinu su sigurni bili Stipan Marević i Dane Dominiković dok je udarac Ante Sršena zaustavio Mateo Vlatković i odveo CB Stablinu u novo finale.

Rezultati 20.06. polufinale

• Baćina – Columbia 0:4
  • CB Stablina – UL Stablina 2:2 (pen. 3:2)

Nakon Baćine 2022. i Crnog puta 2023. godine, sigurno je da ćemo ove godine dobiti i novoga prvaka.

Raspored 22.06. – utakmica za 3. mjesto 20:30 h