IzdvojenoSport

TURNIR SV. IVAN Branitelj naslova pao u četvrtfinalu, dvije Stabline u polufinalu

0

Sinoć su u Stablini odigrane dvije utakmice drugog dana četvrtfinala malonogometnog turnira Sv.Ivan u organizaciji Mladih Stabline i Čeveljuše.

Brojni gledatelji uživali su u dobrom nogometu. Prva utakmica neizvjesna do samoga kraja. Puno napetosti, oštrih startova ali i odličnih poteza. Ante Sršen odmah na početku susreta dovodi UL Stablinu u vodstvo, Crni put pritišće i do kraja prvog poluvremena pogotkom Kešine dolazi do poravnanja, a početkom drugog poluvremena i vodstva preko Dragana Brečića. UL Stablina nakon toga pojačava pritisak te četri minute prije kraja susreta ponovo preko Ante Sršena dolazi do poravnanja.

Kod izvođenja penala UL Stablina je oba puta bila sigurna dok su kod Crnog puta oba izvođača promašila. Branitelj naslova se oprašta od turnira u četvrtfinalu dok će UL Stablina nakon prošlogodišnjeg polufinala probati otići korak dalje.

U drugom susretu dvoboj generacija. Na jednoj strani iskusna momčad Columbie a na drugoj strani mlada i poletna momčad Toni coopa, koja će u budućnosti sigurno voditi glavnu riječ na ovom turniru.

Nezaustavljivi Ivan Arar odmah u početku susreta s dva pogotka dovodi Columbiu u vodstvo. Nije se predavala mlada momčad Toni coopa i preko Marka Gašpara smanjiva tu prednost te stvara još nekoliko šansi iz kojih ne uspijeva zabiti, a to kažnjava tko drugi nego Ivan Arar i postavlja konačan rezultat 3:1 te vodi Columbiu u polufinale.

Rezultati 18.06. četvrtfinale

• Mnk Crni put Pekarstvo Metkovka – UL Stablina 2:2 (pen. 0:2)
  • Columbia – Toni coop 3:1

U četvrtak su na rasporedu polufinalni susreti. Očekujemo jako dobar nogomet, te jako zanimljive i napete utakmice.