0

Rukometašice Dalmatinke izgubile su jučer u pločanskom Domu sportova od gošći iz Labina rezultatom 25:27. Od prve minute susreta gošće su preuzele rezultatsku inicijativu i u drugoj polovici drugoga dijela povećavale su svoje vodstvo, a serijom od 4:1 u posljednjih pet minuta stigle i do 14:10 na poluvremenu, što je bilo i najveće vodstvo Labinjanki u tom dijelu susreta.

U drugom poluvremenu ponovno dobro otvaraju gošće su preko Allsu Đuzel stigle i do najvećeg vodstva na utakmici (15:20), no bilo je to kratkotrajnog daha. Rukometašice Dalmatinke potom serijom 4:1 smanjuju zaostatak (19:21), no bolje od toga nisu mogle i Labinjanke zasluženo slave.

Pločanke nakon ovog poraza zauzimaju 8.mjesto prvoligaške tablice s 4 pobjede, 6 poraza i jednim neodlučenim rezultatom.

Nakon što su u subotu odigrana prva dva susreta proljetnog dijela sezone 2.HMNL-jug, jučer su odigrani preostali susreti, osim onog između Porto Tolera i Pakoštana. Dvoboj u Pločama nije odigran jer se gosti nisu ni pojavili zbog čega Pakoštane očekuju i disciplinsku mjeru oduzimanja jednog boda.

Pobjedom su se Pločani učvrstili na 4. mjestu ljestvice, dok Pakoštane po svemu sudeći očekuje teška borba za opstanak. (izvor: Crofutsal)