IzdvojenoSport

SHOW KREŠIMIRA LUETIĆA “Brodograditelji” danas nisu imali šanse pored raspucanih Pločana

0

PLOČE – Jadranovo igralište – SUPERSPORT DRUGA NL – 2. kolo – SUDAC: Darko Jurčević (Karlovac) POMOĆNICI: Filip Krznarić (Velika Gorica) i Hrvoje Vitković (Sisak) DELEGAT: Sandra Modrić (Split)

JADRAN LUKA PLOČE – ULJANIK 4:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Luetić 18′, 2:0 Luetić 24′, 3:0 Luetić 41′-11m, 4:0 Čepo 70′

Žuti kartoni: Rodin, Gagula (Jadran LP)

JADRAN LUKA PLOČE: Pršlja, Miletić, Gagula, Šunjić, Sesar, Luetić (80. Šetka), Čepo (80. Dugandžić), Vučković, Šujić (86. Ivanković), Rodin (66. Taslak), Antunović (66. Petrović)

Trener: Mišo Krstičević

ULJANIK: Šteko, Buić, Pajković, Žgomba, Perić-Komšić (85. Trshani), Sinožić (46. Đuranović), Zgrablić, Žiković (68. Grbac), Giljanović, Krivičić (85. Simeunović), Ahmeti (80. Topić)

Trener: Sergej Banović

Uljanik je u prvom kolu Druge NL razbio Hrvace 4:0, ali danas su istim rezultatom Brodograditelji poraženi u Pločama.

Briljirao je Krešimir Luetić s tri gola, poentirao je u 18., 24. i 41. i tako već do odmora riješio pitanje pobjednika. U drugom dijelu konačni rezultat postavio je Nikola Čepo golom u 70. minuti.

Ozbiljno su naši momci shvatili svoj zadatak te su od prve minute krenuli odlučno i agresivno, junak susreta je Krešimir Luetić, ovosezonsko pojačanje koji je do poluvremena zabio tri komada.

U drugom dijelu je Nikola Čepo kao Rivaldo u svojim zlatnim vremenima zabio gol, izbacio se na lijevu nogu i sigurno poentirao iskosa sa 20 metara i tako zapečatio sudbinu nemoćnih gostiju.

“Čestitke svima, čeka nas gostovanje u petak u Zagrebu kod Hrvatskog dragovoljca, prvotni cilj je ispunjen, 6 bodova je tu, korak po korak, puno rada i poniznosti nas čeka za dobre rezultate” – poručili su iz pločanskog drugoligaša.