IzdvojenoSport

RODINOVA SIMULTANKA ZA PREOKRET Pobjedom se Jadran približio na dva boda od vodećeg

0

Jadran LP je jučer u nastavljenom prekinutom susretu 10. kola svladao Hrvatski Dragovoljac 2:1.

Podsjetimo, Dragovoljci su vodili 1:0 i velika kiša prekinula je susret u 22. minuti koji se spletom okolnosti nastavio nakon 117 dana.

Jadran je odmah krenuo po gol, od početne 23. minute do kraja prvog dijela imali su dominaciju, a nagrađeni su u 45. minuti. Uigrana akcija iz kornera, a Rodin na povratnoj lopti je precizam za 1:1.

Gosti su se uspješno branili do 75. minute kad opet Rodin trese mrežu za slavlje lijepo popunjenih tribina.

Jadran je ovom pobjedom došao na samo dva boda zaostatka za vodećim Radnikom i Opatijom. U prvom kolu nastavka Jadran igra kući, u Ploče sljedeću subotu dolazi Grobničan.

Izvor: Dalmatinski nogomet