IzdvojenoSport

RASPUCANI PORTO Šest komada u mreži Bačvica za treću uzastopnu pobjedu

0

PORTO TOLERO – BAČVICE 6:3 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 I. Marković (3′), 2:0 J. Kežić (7′), 2:1 Gale (11′), 3:1 Krilić (18′), 4:1 T. Domić (24′), 5:1 D. Domić (36′), 5:2 Dragošević (37′), 6:2 Stjepanović (38′), 6:3 Dragošević (40′)

Za kraj jučerašnjem dana na Jugu snage su odmjerili Porto Tolero i Bačvice. Pločani su odlično otvorili susret i poveli u trećoj minuti pogotkom Ivana Markovića. Četiri minute kasnije je za udvostručenje prednosti Pločana zabio Josip Kežić. Splićani su se “probudili” i zabili za smanjenje zaostatka u 11. minuti, a strijelac je bio Gale. Ipak, dvije minute prije odlaska na predah domaćini ponovno odlaze na +2 pogotkom Krilića, a rezultatom 3:1 se otišlo i na odmor.

I drugo su poluvrijeme odlično otvorili domaćini i u 24. minuti je Tomislav Domić pogodio za 4:1. Mreže su mirovale do 36. minute kada je Domagoj Domić zabio za dotad najvećih +4 Pločana. Dragošević je minutu kasnije zabio za smanjenje zaostatka, ali nakon nove minute igre je Stjepanović vratio svoju momčad na četiri pogotka prednosti. Konačnih 6:3 je u posljednjoj minuti susreta svojim drugim pogotkom na susretu postavio Dragošević.

Porto Tolero je tako došao do treće uzastopne pobjede i trenutno je na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice, dok su Bačvice na osmom mjestu i ovo im je bio treći uzastopni poraz.

Porto Tolero u sljedećem kolu gostuje kod Murtera, dok Bačvice u gradskom derbiju dočekuju Mejaše.

Izvor: Crofutsal.com