Sport

POBJEDA ZA KRAJ Leonardo Petrović potopio Opatiju

0

Jadran LP –  Opatija  4:1(2:1)

Ploče – Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja – 250 Sudac: Matej Čulina (Pridraga). Pomoćnici: Perica i Brajković.

Strijelci: 1:0 –  Petrović(11), 1:1 –  Kašiković(14), 2:1 –  Petrović(31), 3:1 –  Marić(80), 4:1 –  Petrović(90)

Jadran LP: Margan, Martić, Rodin , I.Čepo, Marić, Petrović, Kordić, Bošnjak (od 84.Abramović ), Žderić (od 46.Amdouni) (od 74.Romić), Glavina, Čupić (od 84.Nikolac), Trener – Mišo Krstičević.

Opatija: Prskalo, Pozderac(od 61.Kordić-Gružić), Jugović (od 61.Gavrić), Glibo, Junuzović, Kašiković, Bogolin (od 72.Čulina), Furijan, Grujević, Lagumdžija, Johnson. Trener – Tomislav Čizmarević.

IGRAČ UTAKMICE: Leonardo Petrović

Na oproštaju prve sezone SuperSport 2. nogometne lige od vjernih gledatelja, Jadran LP je uvjerljivo bio bolji od momčadi iz Opatije.

Seriju pogodaka otvorio je u 11.minuti Leonardo Petrović prekrasnim pogotkom s desne strane. Samo tri minute kasnije gosti izjednačuju u 14. minuti preko Nemanje Kašikovića, da bi u 31. minuti ponovo na sceni bio Leonardo Petrović. Sa nekih 18 metara uputio je topovski udarac i lopta odsjela u mreži pored nemoćnog vratara gostiju.

S tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom dijelu poluprilike imaju obje momčadi ali se vratari ne daju iznenaditi, sve do 80. minute kada najbolji strijelac lige, Nikola Marić, postiže pogodak za 3:1 i sigurno vodstvo domaćih.

Pogodak za konačnih 4:1 postiže u 90. minuti najbolji igrač susreta Leonardo Petrović.

Piše: Branko Kulidžan