Sport

Plava makinja se oprostila od kupa: Rijeka pobjedom nad Neretvancem ide dalje

0

U šesnaestini finala Hrvatskog kupa, Neretvanac je kao domaćin na Rujevici poražen od Rijeke (1:3).

Rijeka je do pobjede stigla golovima Andrića u 10., Pašalića u 33. i Radeljića u 60. minuti.

Jedini pogodak za Neretvanac zabio je Medić u 83. minuti kada je s 20 metara matirao Josipa Posavca.

Trebala je danas biti fešta u Opuzenu, ali kako Neretvanac nije uspio odgovoriti pozitivno na sve zahtjeve oko organizacije utakmice, pogotovo kad je najavljen dolazak gostujućih navijača, dogovorom dvaju klubova, uz blagoslov Hrvatskog nogometnog saveza, četvrtoligaš iz Opuzena je bio ‘domaćin‘ prvoligašu Rijeci na njezinoj Rujevici.

NERETVANAC – RIJEKA 1:3