IzdvojenoSport

OSVOJILI BOD, ŽALE ZA TRI Jadran neporažen iz Zagreba, zadovoljni ali..

0

Jadran Luka Ploče ima na svom kontu 7 od 9 mogućih bodova. Nakon što je bez greške odradio dva domaća zadatka na startu nove sezone u SuperSport Drugoj HNL (Grobničan 2:1, Uljanik 4:0), sad je na prvom gostovanju odigrao u Zagrebu 0:0 protiv Hrvatskog dragovoljca.

‘Plavi‘ su bili bolji, imali su nekoliko lijepih prilika za pogodak, ali nisu uspjeli zatresti mrežu domaćina na Stadionu ‘Stjepan Spajić‘. Hrvatski dragovoljac nakon 3. kola ima dva boda (dva neodlučena rezultata i poraz).

Pod vodstvom Miše Krstičevića Jadran Luka Ploče je bod u Zagrebu osvojio igrajući u sastavu: Luka Pršlja, Luka Miletić, Ante Gagula, Petar Raguž, Nikola Šunjić, Kristian Sesar (od 71. minute Petar Šetka), Krešimir Luetić, Marin Vučković (od 64. minute Karlo Taslak), Goran Šujić (od 64. minute Šime Erceg), Nikola Rodin i Karlo Antunović (od 46. minute Mislav Petrović).

U 4. kolu, 14. rujna, Jadran Luka Ploče dočekuje Bjelovar, koji je u prva dva kola također osvojio svih šest bodova, a koji u 3. kolu u subotu, 7. rujna, dočekuje Hrvace. Svih šest startnih bodova imala je i Mladost Ždralovi, koja je u subotu, 7. rujna, gost u Poreču domaćeg Jadrana. Bez poraza su u prva dva kola još bili Radnik Križevci (pobjeda i neodlučeno), te Kustošija i Jadran Poreč, koji su obje utakmice odigrali bez pobjednika, piše Dubrovački vjesnik.