Započelo je natjecanje 1.HMNL za kadete! Plasman u 1.HMNL osigurali su Vrgorac, Hajduk, Universitas i Porto Tolero iz regije “Jug”, Futsal Dinamo, Uspinjača Gimka i Petrinjčica iz regije “Centar”, te Aurelia, Brod 035 i Vinkovci iz regije “Istok”. Jučer i danas odigrani su susreti 1. kola.

Brod 035 slavio je protiv našeg Porto Tolera rezultatom 4:3. Domaćin je rano poveo, a na odmor su Brođani otišli s dva gola prednosti.

U nastavku su Brođani došli i do tri gola prednosti, a u 33. i 35. minuti Dankić je propustio iz kaznenog udarca s 10 metara osigurati domaćinu sigurniju pobjedu. Pločani su došli na korak do izjednačenja, no na koncu su ipak pretrpjeli minimalan poraz.

BROD 035 – PORTO TOLERO  4:3 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 Dankić (2′), 2:0 Mitrović (6′), 2:1 Naletilić (15′), 3:1 Lačen (17′), 4:1 Sudić (25′), 4:2 Miličević (26′), 4:3 Vučković (34′)

Izvor: Crofutsal.com