IzdvojenoSport

JADRAN LP U POLUFINALU ŽUPANIJSKOG KUPA Očekivana pobjeda pločanskih “Plavih” protiv “Žute podmornice”

0

Gusar – Jadran LP 1:3 (0:2)
Komin – Igralište Pržina. Gledatelja – 200. Sudac: Filip Proleta (Opuzen). Pomoćnici: Ivan Doboš (Ploče) i Denis Musulin (Staševica). Delegat: Ante Boras(Metković)

Strijelci: 0:1 – Martić(21), 0:2 – Martić(38), 0:3 – Nikolac(52), 1:3 – Žderrić(78)

Gusar: Benić, Babić, Vlatković, Šuman, T.Medak (od 55.Biočić), A.Medak, Simon, N.Medak (od 75.Tarana), Puljan (od 55.Žderić), I.Medak, Marić. Trener – Stjepan Vlahović.

Jadran LP: Vidojević, Manenica, Martić, Abramović, Radonić (od 90.Rodin), Amdouni (od 55.Herceg), Kordić, Bošnjak (od 86.I.Čepo), Nikolac, Žderić (od 46.Dulaj), Romić (od 83.Petrović). Trener – Mišo Krstičević

Najbolji igrač: David Martić

U otvorenoj i zanimljivoj utakmici sa mnogo prilika sa obe strane te četiri pogotka uspješniji su bili plavi sa ušća Neretve. Ovom pobjedom ušli su u polufinale županijskog kupa.

Konačan rezultat je i omjer snaga na terenu iako su Pločani veći dio susreta igrali s momčadi koja ima manju minutažu u prvenstvenim susretima.

Zanimljivo da je simpatična skupina vjernih navijača “Žute podmornice” uprkos negativnom rezultatu svih 90 minuta pjesmom i navijanjem bila 12. igrač momčadi iz Komina.

Piše: Branko Kulidžan