IzdvojenoSport

BOD IZ SLAVONIJE Jadran LP neporažen protiv Marsonije, ostaje žal za sva tri boda

0

Deveto kolo SuperSport 2. Nogometne lige donijelo je promjenu na vrhu tablice. Karlovac je pobjedom nad Grobničanom preuzeo vodeće mjesto. Marsonia je prekinula niz od tri uzastopna poraza i s jednim od favorita prvenstva odigrala neodlučno.

Bod osvojen u utakmici s Jadranom LP, zlata je vrijedan u borbi za goli ostanak u ligi, koja vjerojatno očekuje Marsu do kraja prvenstva, piše Plus portal.

MARSONIA –  JADRAN LP 1:1

SLAVONSKI BROD – ŠRC Stanko Vlainić- Dida – Gledatelja: 250     Sudac: Zvonimir Radinić (Karlovac) 6 Pomoćnici: Ferenčić i Živković ČetvrtI sudac:  Čužić Delegat: Ban  STRIJELCI: 0:1 Rodin (5), 1:1 Peco (45)

MARSONIA: Vukman 6,5, Radoš 6 (79. Svitlanović -), Krešić 5, Žuljević 6,5 ((87. Kuš, Dilaver 5 (46. Bošnjaković 5), Valentić 7, Peco 7, Barić6,5, Didović 6 (67. Bosanac -), Sim 6, Ivandić 6.Trener: Josip Markovinović 6,5

JADRAN LP: Pršlja 6,5, Gagula 6,5, Raguž 6, Šunjić 6,5, Sesar 5,5 (88. Nižić -), Luetić 7 (88. Silić -), Čepo 5,5 (46. Miletić 5,5), Vučković 6, Taslak 6,5, Rodin 7, Antunović 5,5 (46. Petrović 6 ). Trener: Mišo Krstičević 6,5

Crveni karton: Ivandić (90 – drugi žuti)

Gosti su svoju prvu pravu prigodu pretvorili u 5. minuti utakmice u vodeći zgoditak. Šunjić je izveo korner, a smušenost domaće obrane iskoristio je Rodin. Domaći su po prvi put ozbiljno zaprijetili u 27. minuti. Na dodavanje Barića, Žuljević je utekao domaćoj obrani, šutirao s petnestak metara, ali neprecizno.

Nešto agilniju igru Marsonia je oplemenila u 45. minuti. Akcija je krenula od Žuljevića, uslijedilo je dodavanje Didoviću, koji je fino odigrao za Pecu i uslijedio je oštar šut iz blizine i porananje rezultata. Početkom drugog poluvremena, Sim je u dobroj prigodi da postigne vodeći zgoditak za Marsoniju, ali je njegov dobar udarac Pršlja obranio.

Do kraja utakmice gledali smo izjednačenu utakmicu, a najveću prigodu imao je Gagula u 61. minuti. Međutim, njegov udarac otišao iznad vrata Vukmana.