IzdvojenoSport

NIJE BILO LAKO ALI POBJEDA JE TU Jadran uspješno startao na početku prvenstva

0

JADRAN LP: Pršlja, Miletić, Gagula, Šunjić, Sesar (od 76′ Luetić), Čepo, Vučković (od 89′ Dugandžić), Šujić, Taslak (od 76′ Botić), Rodin, Antunović (od 46′ Petrović).

Jadran rijetko gubi u Pločama, jučer su na Jadranovu s 2:1 bili bolji od Grobničana. Gosti su poveli u 16. minuti golom Dukađina, ali brzo se domaći sastav vraća. U 33. minuti Vučković je pogodio za 1:1, a pobjedu i prva tri boda sastavu Miše Krstičevića donio je Petrović u 81. minuti nakon ubačaja Gagule.

“Teškom mukom, ali ako sagledamo sve šanse, zasluženo. Nije lako bilo, osjećala se nervoza u zraku kao i uvijek na početku prvenstva, no uspjeli smo ostaviti 3 boda u kući, vrlo važna 3 boda.

Šteta što u prvotnoj dominaciji nismo bolje reagirali pred golom Margana, umjesto vodstva doživjeli smo šok iz jedne gostujuće akcije. Čestitke svim igračima, možda nije bilo ljepote, no svi su dali sve od sebe i na kraju zaslužili velika 3 boda za početak sezone” – zadovoljni su rezultatom u upravi Jadrana LP.

Pločani sad u puno boljem raspoloženju dočekuju pulski Uljanik koji je pobijedio Hrvace 4:0.