IzdvojenoSport

NEĆE PA NEĆE Jadran LP mjesec dana bez pobjede (ali i bez poraza)

0

KRALJEVI REMIJA, Krk nosi bod iz Ploča

Po jakoj buri koja je puhala cijelu utakmicu Jadranaši su poveli preko Medića u 42.minuti, a na kraju su zadovoljniji gosti koji se sigurno nisu nadali bodu, no naši momci su i ovaj put “poklonili” pogodak tako da je utakmica završila 1:1.

Gosti su se branili cijelu utakmicu uz poneki izlet prema šesnaestercu Jadrana kojeg bi uglavnom lako otklonio Pršlja.

Pločani prema naprijed jalovi, lopta skoro pa nikoga nije slušala danas, doslovno se nije moglo spojiti par dodavanja. No, i pored toga Medić je pogodio stativu, a Nikola Čepo prečku u posljednjim minutama susreta.

Drugo poluvrijeme je obilježio i sudac Sočo nepotrebnim sjeckanjem igre, imali smo osjećaj da je u nekim situacijama domaćin Krk, a ne Jadran pa je tako iz jednog diskutabilnog prekršaja Krk i postigao pogodak.

Doduše taj gol ide na dušu domaćoj obrani koja je pustila gostujućeg igrača samog u petercu.

“Nismo pobijedili skoro mjesec dana, no nismo ni izgubili, specijalizirali smo se za remije. Dosta traga je ipak ostavila utakmica s Hajdukom, te ozljede i bolesti koje su se zaredale nakon toga. Imamo još zaostalu utakmicu u srijedu protiv Hrvatskog Dragovoljca koju gubimo od 23.minute rezultatom 0:1” – izjavili su nakon susreta iz uprave Jadrana LP

Jadran će u toj utakmici biti lišen usluga Kuqija i Medića, bit će teško, no moraju tražiti preokret.

Da zaključimo, Jadran je kiksao na domaćem terenu, mršavi bod protiv gostiju s Krka ne može zadovoljiti domaću publiku. Četvrti remi Pločana koji imaju problem sa realizacijom. Puno bolji u prvom dijelu da bi gosti pokazali više u drugih 45 minuta i zasluženo osvajaju vrijedan bod protiv favoriziranog domaćina.

U nastavku pročitajte tekstualni prijenos koji ste mogli pratiti na našim facebook stranicama.

⚽️⚽️⚽️ TEKSTUALNI PRIJENOS ⚽️⚽️⚽️

Počinje na Jadranovu, utakmica 15. kola SuperSport Druga NL između domaćeg Jadrana LP i NK Krk.

6.min Kuqi puca preko gola, oprezna igra oba tima

8.min Nikola Čepo malo pokraj desne vratnice

13.min pokušaj gostiju ali daleko od naših vrata

15.min Rodin iz slobodnjaka s 20 metara preko gola

21.minuta STATIVA JADRANA! Medić iskoristio grešku gostujuće obrane ali samo u okvir gola

30.min Igra se pola sata, jalova dominacija Jadrana. Jak vjetar otežava razvoj boljih akcija.

35.min dobra prilika Jadrana! Gosti stisnuti na 20 metara

40.min Ivano Čepo primio nezgodan udarac, ukazuje mu se lječnička pomoć

42.min 𝗚𝗢𝗢𝗢𝗢𝗢𝗢𝗟!!! FRANOOOO MEDIIIĆ 1:0!

45.min PRILIKA ZA JADRAN! dobar udarac, pokraj gola

POLUVRIJEME

46.min počinje drugo poluvrijeme. Sretno momci!

54.min Izjednačena igra između dva šesnaesterca. Vjetar otežava i jednima i drugima razvoj igre. Gosti malo otvoreniji u drugom dijelu

57.min slobodan udarac za Jadran na 17 metara od gola

58.min Nikola Čepo u golmana koji izbija u korner

69.min žuti karton Raguža, i dalje bez izrazitih šansi. Igra se na kontre. Tko prvi pogriješi.

76. OPASNO U 16-ercu GOSTIJU! Domaći nisu iskoristili gužvu. Šteta. Vjetar pojačava, igra se na granici regularnosti

78.min GOL GOSTIJU 1:1 Greška domaće obrane

85.min Jadran pokušava ali ne ide. Bez udarca na gol gostiju u drugom dijelu. Gosti mudro zadržavaju i čekaju kraj.

88.min PREČKA JADRANA! Šteta!

90.min šansa Jadrana, gosti izbacuju u korner. Igra se 4 minute produžetka