IzdvojenoSport

NEBO SE SPUSTILO NA JADRANOVU Utakmica prekinuta kod rezultata 0:1 za goste, nastavak 29.11.

0

JADRAN LP – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 0:1

prekid u 23. minuti

PLOČE – Igralište Jadranovo. Gledatelja 100. Sudac: Matej Čulina (Pridraga). Pomoćnici: Sušanj i Tonković.

STRIJELAC: 0:1 Kobetić (15).

JADRAN LP: Pršlja, Krešić, Manenica, Raguž, I. Čepo, N. Čepo, Matić, Šujić, Galić, Rodin, Glavina. TRENER: Mišo Krstičević

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Gujić, Milović, Franić, Kobetić, Perić, Evačić, Gotovac, Opačić, Gudelj, Gracin, Ljuboja. TRENER: Mladen Stipković

Nebo se spustilo na Jadranovo pa glavnom sucu Mateju Čulini nije preostalo ništa drugo nego u 23. minuti poslati igrače obje momčadi u svlačionicu. Dojma smo da je i ranije mogao prekinuti ovo nadmetanje zbog velike kiše, grmljavine i natopljenog terena. Dogovorom predstavnika klubova, uz suglasnost povjerenika natjecanja Josipa Breznija, koji je došao pratiti susret, nastavak susreta je zakazan za 29. studenog (srijeda) s početkom u 13,30 sati.

U preostalih 67. minuta crni iz Sigeta će ući s prednošću od jednog pogotka koju im je u 15. minuti osigurao mladi Fran Kobetić, zatresao je domaću mrežu nakon ubačaja iz prekida i nekoliko odbijanaca. Prije toga domaćini su dva puta ozbiljnije zaprijetili udarcima Nikole Čepe iz daljine. Siguran je u oba slučaju bio vratar i kapetan gostiju Patrik Grujić.

Tekst i foto: Radio Ploče