IzdvojenoSport

BARJAK LIDERA SE VIJE U PLOČAMA Mišin plavi stroj melje i dalje, pala je i Kustošija

0

Jadran LP – Kustošija  3:1(2:0)

PLOČE Igralište Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja 380. Sudac: Martin Turčin (Tuhelj)

Strijelci: 1:0 Glavina (21), 2:0 Medić (31), 3:0 Kuqi (51), 3:1 Lovren (11/87)

Jadran LP: Pršlja, Krešić, Taslak, Raguž, Medić(od 77.Listar), I.Ćepo, Kuqi(od 88.Škorlić), N.Čepo(od 61.Galić), Šuljić(od 81.Žderić), Rodin, Glavina.

Kustošija: Kramer, Boune, Bošnjak(od 6.Tonon), Tomas(od 28.Išlić), Petković(od 46.Markelo), Knežević(od 78.Uhani), Marić, Lovren, Lebar, Kukoć(od 46.Diyoke).

Od samog početka utakmice Pločani su ušli otvorenog garda, po velikom pljusku koji je padao cijeli tijek utakmice, dali do znanja da će gosti teško doći do bodova. Mišini plavi rastrčali su se terenom, nema gdje ih nije bilo, te već u 21.minuti Ante Glavina postiže pogodak što je kondicijski ubilo simpatične nogometaše Kustošije.

Deset minta kasnije već je bilo 2:0, a siguran realizator je Frano Medić. U drugom dijelu nastavili smo gledati reprizu prvog te vidjeli još dva postignuta pogotka. U 51. minuti Jozef Kuqi napravio je pravu pomutnju među obrambenim igračima gostiju i postigao rijetko viđen pogodak.bKuqi je ujedno bio i najbolji igrač utakmice.

Gosti su iz opravdanog kaznenog udarca u 83. minuti preko Davora Lovrena smanjili sa konačan rezultat 3:1.

Piše: Branko Kulidžan