Sport

2.HMNL-jug | Porto Tolero do prve domaće pobjede, Dragovoljac pao u nastavku

0

PORTO TOLERO – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 6:3 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Vukasović (1′), 1:1 Marković (5′), 1:2 Bodrožić (16′), 2:2 Stjepanović (24′) 3:2 Krilić (32′), 3:3 Petričević (35′), 4:3 Krilić (37′), 5:3 Domić (39′), 6:3 Domić (40′)

U Pločama smo zaključili 4. kolo 2.HMNL-jug sa utakmicom koja svojim rezultatom ne čini puno pravde gostima ove utakmice, Hrvatskom Dragovoljcu. Gosti sjajno otvaraju susret te već u prvoj minuti stižu u prednost preko Vukasovića te drže tu prednost kraći period prije nego Marković poentira za Porto Tolero i rezultat od 1:1 na semaforu. Uslijedio je period zatišja kojeg je prekinuo Bodrožić u 16. minuti te je osigurao gostujućoj ekipi vodstvo na poluvremenu.

U nastavku domaćini pružaju nešto bolju partiju te u 24. minuti preko Stjepanovića ponovo poništavaju zaostatak. Vrhunac ove utakmice odvio se u zadnjih 10. minuta u kojima je ujedno palo i 5 od ukupnih 9 golova na utakmici. Krilić dovodi domaćine do prvog vodstva na utakmici u 32. u minuti, a u 35. gosti su ti koji poravnavaju rezultat preko Petričevića. Činilo se da je time namještena prava kulisa za triler u zadnjih 5 minuta susreta, no Porto Tolero ništa ne prepušta slučaju te s 3 brza pogotka, 2 od strane Domića i još jednog Krilića, rješava utakmicu te s na kraju visokih 6:3 dolaze do prve domaće pobjede u sezoni.

Zahvaljujući toj pobjedi Porto Tolero se bodovno izjednačuje s Kaštelima i Bačvicama sa 7 bodova te mirno po sredini tablice plove u slijedeći susret kojeg igraju u gostima protiv posljednje plasiranog  Solina.

Izvor: Crofutsal.com