Sport

2.HMNL-jug MNK Porto Tolero uvjerljiv protiv Heroja u gostima

0

Uzbudljiv program u 2.HMNL-jug nastavio se ove subote. Hajduk je u zadnjim sekundama došao do pobjede protiv Podstrane, Porto Tolero je bio uvjerljiv protiv Heroja 2007.

HEROJI 2007 – PORTO TOLERO  1:4 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Marević (9′), 0:2 Visković (11′), 0:3 Domić (13′), 1:3 Junaković (26′), 1:4 Domić (40′)

Drugi susret dana u 2.HMNL jug bio je onaj između Heroja 2007 i Porto Tolera. Gosti iz Ploča su praktički sve riješili u prvom poluvremenu. Marević je načeo domaćina u 9. minuti, a dvije minute nakon nastavio je Visković i onda nakon još dvije minute zabio je Domić te su gosti otišli na odmor sa visokih +3.

U drugom dijelu Junaković je smanjio zaostatak, a pobjedu je u zadnjoj minuti potvrdio Domić drugim pogotkom na utakmici. Porto Tolero u idućem kolu dočekuje vodeći Hajduk, dok će Heroji 2007 u goste Mejašima na Gripe, piše portal Crofutsal.com

Porto Tolero nakon odigranih 13 utakmica zauzima 4. mjesto s osvojenih 24 boda.